Wspaniała szkoła do nauki języka polskiego! Bardzo ucieszyła mnie możliwość nauki stacjonarnej, dostępność bonów podarunkowych, wygodny system płatności, nowoczesne i komfortowe sale lekcyjne, a także uprzejmi i pomocni menedżerowie. Uczyłem się w grupie A2 u pana Karola i zdecydowanie mogę polecić tego lektora. Na zajęciach panowała bardzo pozytywna atmosfera, a przy tym było superciekawie i pożytecznie. Pan Karol dzieli się także wieloma interesującymi faktami o Polsce, które okazują się przydatne w życiu codziennym. Widać, jak bardzo kocha swoją pracę, co dodatkowo motywuje mnie do pilnej nauki. Jestem niezwykle zadowolony z kursu i postanowiłem kontynuować naukę w grupie B1 w tej samej szkole i z tym samym lektorem. Gorąco polecam!
Ukończyłem stacjonarny kurs języka polskiego z panem Emilianem. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu kursu oraz z moich wyników. Zaczynałem naukę praktycznie od zera, jednak kurs i podejście pana Emiliana są tak przemyślane, że na zajęcia chodziłem z przyjemnością. Byłem w pełni zaangażowany i zważywszy na mój poziom, nie czułem żadnego stresu ani bariery językowej. Kurs, na który uczęszczałem, był prowadzony po polsku oraz (w rzadkich przypadkach) po angielsku. Z reguły wszystko było tłumaczone maksymalnie jasno, produktywnie i kiedy trzeba — kreatywnie. Dodam, że moje zajęcia odbywały się w soboty i trwały po trzy godziny. Trzy godziny polskiego z rzędu brzmi „niebezpiecznie” i na pewno nie należy do łatwych zadań. Dla mnie (niebędącego wielkim fanem nauki języków) nawet te trzy godziny były do udźwignięcia, a po lekcjach zostawało bardzo miłe uczucie. Dzięki lektorowi i jego elastycznej metodologii z radością wyczekiwałem kolejnych zajęć, nawet po intensywnym tygodniu w pracy. Chcę też wspomnieć, że organizacja ze strony menedżerów szkoły stoi na najwyższym, bardzo kulturalnym poziomie. Zawsze na czas dowiadywałem się o wszelkich zmianach czy grafiku, czując ich zaangażowanie i wsparcie. Dzięki temu kursowi jestem w stanie prowadzić podstawową komunikację po polsku — to już nie tylko „Dziękuję, dzień dobry”. Planuję kontynuować naukę w szkole „Polski na tak” i zapisałem się już na kolejny kurs A2. Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla pana Emiliana🙌🏽👏🏽 Uważam, że to mój najlepszy nauczyciel w całym życiu, wliczając dzieciństwo i studia :))
Ukończyłam kurs A1 u pana Emiliana. Chodziłam z przyjemnością, zajęcia nie są nudne, mijają bardzo szybko, żartujemy, śmiejemy się i uczymy żywego języka. Pan Emilian jest bardzo artystyczny, wesoły, cieszy się z sukcesów uczniów i zawsze dba o przyjazną atmosferę na zajęciach. Zapisałam się już na A2. Życzę szkole sukcesów i dalszego rozwoju!
Dzień dobry. Ukończyłem kurs na poziomie A1. Agata to wspaniała, kulturalna i profesjonalna lektorka, podobnie jak cały zespół. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i dziękuję!
Najlepsze kursy i absolutnie najlepszy nauczyciel, pan Piotr! Zawsze żałujesz, gdy jego zajęcia dobiegają końca. Najlepsze kursy i absolutnie najlepszy nauczyciel, pan Piotr! Zawsze żałujesz, gdy jego zajęcia dobiegają końca.
Ogromne podziękowania dla szkoły Polski na TAK, а w szczególności dla lektora Karola! Zajęcia były bardzo komfortowe, żywe i wesołe. Dowiedziałam się wiele nie tylko o samym języku polskim, ale także o życiu oczami native speakera — to bardzo inspirowało i pomagało głębiej zrozumieć kulturę. Świetnie zdałem pierwszy etap, czuję progres i ogromną wdzięczność. Na pewno wrócę, aby kontynuować naukę! Wspaniałe doświadczenie, szczerze polecam szkołę, a zwłaszcza lektora Karola.